Քննչական կոմիտեի նախագահ Արթուր Պողոսյանը ՀՀ պաշտպանության նախարար Սուրեն Պապիկյանի հետ այցելել է հանրապետության հարավարևելյան սահմանագոտի
Հոկտեմբերի 30-ին ՀՀ քննչական կոմիտեի նախագահ Արթուր Պողոսյանը ՀՀ պաշտպանության նախարար Սուրեն Պապիկյանի և Քննչական կոմիտեի ղեկավար անձնակազմի հետ այցելել է հանրապետության հարավարևելյան սահմանագոտի, հետևել ամրաշինական և ինժեներական աշխատանքների ընթացքին:
Այնուհետև, Արթուր Պողոսյանը և Սուրեն Պապիկյանն այցելել են բանակային դիրքեր, ծանոթացել զինծառայողների ծառայության պայմաններին և զրուցել հերթապահություն իրականացնող անձնակազմի հետ:
Քննչական կոմիտեի նախագահն ու ՀՀ պաշտպանության նախարարը ծառայողական պարտականությունները բարեխիղճ կատարելու համար մի շարք զինծառայողների պարգևատրել են շնորհակալագրերով և արժեքավոր նվերներով։

The Chairman of the Investigative Committee Artur Poghosyan with RA Minister of Defense Suren Papikyan Visited Southeastern Border Zone of the Republic
On October 30 Artur Poghosyan,  the Chairman of the RA Investigative Committee together with Suren Papikyan, RA Minister of Defense, and the leadership of the Investigative Committee visited the southeastern border zone of the republic and observed the progress of fortification and engineering works.
Subsequently, Artur Poghosyan and Suren Papikyan visited military positions, became acquainted with the service conditions of the servicemen and talked with the personnel on duty.
The Chairman of the Investigative Committee and the RA Minister of Defense several servicemen were awarded letters of appreciation and valuable gifts for the conscientious performance of their official duties.