Քննչական կոմիտեի նախագահ Արթուր Պողոսյանը ներկայացրել է գլխավոր վարչության և ենթակա վարչության նորանշանակ պետերին
Արթուր Պողոսյանի նախագահությամբ այսօր տեղի է ունեցել Կոլեգիայի նիստ, որի ընթացքում Քննչական կոմիտեի նախագահը ներկայացրել է Պետության, սահմանադրական կարգի հիմունքների և հասարակական անվտանգության դեմ ուղղված հանցագործությունների քննության գլխավոր վարչության նորանշանակ պետ Լևոն Եղոյանին և վերջինիս ենթակայությամբ գործող Երկրորդ վարչության պետ Հովհաննես Մարտիրոսյանին:
Քննչական կոմիտեի նախագահ Արթուր Պողոսյանը շնորհավորելով նորանշանակ պետերին նշանակման կապակցությամբ՝ կարևորել է վերջիններիս մասնագիտական և մարդկային բարձր հատկանիշները և հույս հայտնել, որ նրանք պատշաճ կիրականացնեն ենթակա կառուցվածքային ստորաբաժանումների առջև դրված խնդիրները:
Նորանշանակ պետերը շնորհակալություն են հայտնել Քննչական կոմիտեի նախագահին վստահության համար և հավաստիացրել են, որ առավելագույն ջանքեր կգործադրեն Քննչական կոմիտեի առջև ծառացած խնդիրներն արդյունավետ կենսագործելու հարցում:

Chairman of the Investigative Committee Artur Poghosyan Introduced the Newly Appointed Heads of General Department and Department Operating under it
Board session, headed by Artur Poghosyan, was held today, during which the Chairman of the Investigative Committee introduced Levon Yeghoyan, the newly appointed Head of the General Department for Investigation of Crimes against the State, Fundamentals of the Constitutional Order and Public Security, as well as Hovhannes Martirosyan, Head of the Second Department operating under his authority.
Board members and heads of the structural subdivisions took part in the session.
Congratulating the newly appointed heads on their appointment, the Chairman of the Investigative Committee Artur Poghosyan emphasized their high professional and personal qualities and expressed hope that they will duly fulfill the tasks assigned to the respective structural subdivisions under their leadership.
The newly appointed heads expressed their gratitude to the Chairman of the Investigative Committee for the trust and assured that they will make every effort to effectively implement the tasks facing the Investigative Committee