Էրեբունիում տեղի ունեցած միջադեպի մասնակիցներից մեկը կալանավորվել է
ՀՀ քննչական կոմիտեի ԵՔՔՎ Էրեբունի և Նուբարաշեն վարչական շրջանների քննչական բաժնում քննվող քրեական գործով մեղադրանք է առաջադրվել երեք անձի:
Էրեբունիում տեղի ունեցած միջադեպի գործով 4 անձ ձերբակալվել է, կատարվել է 15-ից ավելի խուզարկություն, հայտնաբերվել զենքեր (լուսանկարներ)
09.02.2019
15:24
Զենքի գործադրմամբ խուլիգանություն կատարելու և ուրիշի կյանքին դիտավորությամբ ծանր մարմնական վնաս պատճառելու կասկածանքով ձերբակալվել է 4 անձ:
ԻԻՀ երկու քաղաքացի կալանավորվել է՝ ապօրինի կերպով թմրամիջոց ձեռք բերելու, պահելու և իրացնելու մեղադրանքով (լուսանկարներ, տեսանյութ)
14.02.2019
15:13
Ձեռնարկվում են անհետաձգելի քննչական, օպերատիվ-հետախուզական միջոցառումներ՝ թմրանյութերի ապօրինի շրջանառությանը մասնակից անձանց շրջանակը հստակեցնելու ուղղությամբ:

Two IRI Citizens Arrested on Suspicion of Illegal Procurement, Keeping and Selling of Narcotic Drugs (photos)
11.02.2019
15:25
Necessary investigatory actions are taken to find out the source of procurement of drugs, to provide the comprehensive, complete and objective investigation of the case.
Two IRI Citizens, Charged with Illegal Procurement, Keeping and Selling of Narcotic Drugs, Detained (photos, video)
14.02.2019
15:13
On the base of the sufficient evidence charge was pressed against citizens of Islamic Republic of Iran, born in 1971 and 1959.