ՀՀ քննչական կոմիտեի նախագահն ընդունել է ՀՀ-ում Բելառուսի դեսպանին
ՀՀ քննչական կոմիտեի նախագահ Հայկ Գրիգորյանն ընդունել է ՀՀ-ում Բելառուսի Հանրապետության արտակարգ և լիազոր դեսպան Ալեքսանդր Կոնյուկին:...
Հանդիպում Քննչական կոմիտեում. կարևորվել է միջգերատեսչական համագործակցության արդյունավետության բարձրացումը
23.12.2020
17:21
Կողմերը կարևորել են քրեական գործերով ըստ անհրաժեշտության միմյանց իրավական օգնության ցուցաբերումը, սեղմ ժամկետներում միջազգային հարցումների կատարումը և օպերատիվ տեղեկատվության փոխանակումը։...
ՀՀ քննչական կոմիտեի նախագահն ընդունել է ՀՀ-ում Իտալիայի արտակարգ և լիազոր դեսպանին (լուսանկարներ)
22.09.2020
ՀՀ քննչական կոմիտեի նախագահը կարևորել է երկու երկրների իրավապահ մարմինների միջև ձևավորված համագործակցության ավանդույթները, անդրադարձել փոգործակցությունն առավել սերտացնելու հեռանկարներին։...
ՀՀ ՔԿ նախագահ Հայկ Գրիգորյանն ընդունել է Հայաստանում Իտալիայի փոխդեսպան Աննառոզա Կոլանջելոյին և ՌԴ-ում ու ՀՀ-ում Իտալիայի դեսպանատանը Իտալիայի ֆինանսական գվարդիայի կցորդ, բրիգադի գեներալ՝ Մաուրիցիո Մուսկառային (լուսանկարներ)
02.03.2020
17:17
Քննարկվել են երեխաների ապօրինի որդեգրման դեպքերի առթիվ հարուցված քրեական գործի շրջանակներում համատեղ փոխգործակցության և իրավական օգնության ցուցաբերմանը վերաբերող հարցեր:...
Հայաստանի և Արցախի քննչական կոմիտեների նախագահները համագործակցության հուշագիր են ստորագրել (լուսանկարներ)
27.11.2019
18:26
Հայաստանի Հանրապետության քննչական կոմիտեի նախագահ Հայկ Գրիգորյանը և Արցախի Հանրապետության քննչական կոմիտեի նախագահ Իգոր Գրիգորյանն այսօր համագործակցության հուշագիր են ստորագրել:...
Քննչական կոմիտեի նախագահը պարգևատրել է ոստիկանության մի շարք ծառայողների (լուսանկարներ)
28.08.2019
19:02
Քննչական կոմիտեի նախագահը շեշտեց, որ բարձր է գնահատում երկու կառույցների փոխգործակցությունը:
Կոլեգիայի նիստ՝ ՀՀ քննչական կոմիտեում (լուսանկարներ)
15.08.2019
11:06
Ամփոփվել են 2019 թվականի առաջին կիսամյակում ՀՀ քննչական կոմիտեում և ենթակա ստորաբաժանումներում կատարված աշխատանքները, վերլուծվել բացասական և դրական ցուցանիշները։...
ՀՀ ՔԿ նախագահ Հայկ Գրիգորյանն արժանացել է պարգևների (լուսանկարներ)
24.07.2019
11:21
Ռուսաստանի Դաշնության քննչական կոմիտեի նախագահ Ալեքսանդր Բաստրիկինը ՀՀ ՔԿ նախագահին պարգևատրել է «Միջազգային համագործակցության ամրապնդման համար» մեդալով:...
ՀՀ ՔԿ նախագահ Հայկ Գրիգորյանն ընդունել է ԱՀ ՔԿ նախագահ Իգոր Գրիգորյանին (լուսանկարներ)
08.07.2019
18:35
Քննարկվել են հայկական երկու հանրապետությունների համապատասխան կառույցների փոխգործակցությանն առնչվող տարբեր հարցեր:...
ՀՀ նախագահի նստավայրում տեղի է ունեցել հանդիսավոր ընդունելություն՝ նվիրված ՀՀ Սահմանադրության օրվան. ՔԿ նախագահին շնորհվել է արդարադատության երրորդ դասի պետական խորհրդականի դասային աստիճան (լուսանկարներ)
05.07.2019
14:55
Նախագահ Արմեն Սարգսյանը շնորհավորել է` Սահմանադրության օրվա, ինչպես նաև` բարձրագույն զինվորական կոչումներ և դասային աստիճաններ ստանալու առթիվ:...

Следственный комитет РА и Центр криминалистических экспертиз Ереванского университета “Гладзор” подписали соглашение (фото)
23.02.2021
18:09
Данным соглашением будут созданы основы сотрудничества между сторонами, а также будут закреплены предстоящие совместные работы....
Председатель Следственного комитета РА принял посла Беларуси в РА
29.12.2020
17:02
Председатель Следственного комитета РА поздравил посла с назначением на должность.
Встреча в Следственном комитете: подчеркнута важность повышения эффективности межведомственного сотрудничества
23.12.2020
17:21
Достигнуты конкретные договоренности для наибольшего укрепления сотрудничества, определив конкретные направления. ...
Председатель Следственного комитета РА принял Чрезвычайного и Полномочного посла Италии в РА (фотографии)
22.09.2020
19:09
Председатель Следственного комитета РА использовал традиции сотрудничества правоохранительных органов двух стран, коснулся перспектив более тесного сотрудничества....
В ходе встречи, по пунктам, обсуждались сроки проведения и последовательность действий в ходе комплексной экспертизы, назначенной в целях эксплуатации Амулсарского золотоносного кварцитового...
Председатель СК РА Гайк Григорян принял Чрезвычайного и Полномочного посла Исламской Республики Иран в Армении Сейеда Казема Саджади
20.08.2018
13:20
Была представлена статистика касательно расследуемых в производстве территориальных следственных подразделений Следственного комитета РА уголовных дел в отношении граждан ИРИ и с их участием....
Начальники управлений несут непосредственную ответственность за эффективность организации предварительного расследования: председатель СК отправился с рабочим визитом в Армавирскую область(Фото)
26.07.2018
21:01
Начальник не для того, чтобы накладывать резолюции.
Премьер-министр представил аппарату Следственного комитета новоназначенного председателя СК Гайка Григоряна (Фото)
10.07.2018
21:04
Премьер-министр Никол Пашинян представил членам коллегии Следственного комитета новоназначенного председателя СК Айка Григоряна....
Председатель СК РА встретился с сотрудниками и сообщил о своем решении подать в отставку
11.06.2018
12:30
А.Овсепян сообщил служащим СК о своем решении подать в отставку.
Председатель СК РА Агван Овсепян принял Чрезвычайного и Полномочного посла РФ в Армении Ивана Волынкина в связи с завершением его дипломатической миссии в нашей стране (Фото)
29.03.2018
17:51
Посол отметил, что покидает Армению с самыми теплыми впечатлениями и будет постоянно оказывать содействие Армении....